Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İş İngilizcesi

Profesyonel hayatta karşılaşabileceğiniz kültürel sorunlar, iletişim teknikleri, yazma ve sunum becerileri gibi konularda kendilerini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için tasarlanmış bir İngilizce programıdır. iş dünyasında kullanılan İngilizce seviyenizi geliştirmeye yönelik, odaklı yapılan derslerdir.

Yurtdışında İş İngilizcesi programları özellikle iş adamları ve tüm öğrencilere toplantıdan sunuş yapmaya, iş yazışmalarından telefon görüşmelerine kadar iş hayatıyla ilgili beceriklerini daha da geliştirebilecekleri içerikler sunmaktadır. İş İngilizcesi programının içeriğini temel olarak Genel İngilizce + İş İngilizcesi oluşturur.

İş dünyası çoğu zaman daha akademik ve diplomatik bir dil kullanmayı gerektirir. Kendine özgü terimlerin doğru yerde ve doğru zamanda kullanılması ile ilgili becerilerinizi iş ingilizcesi programı sayesinde geliştirecek ve kendinize iş hayatınızda daha da güveneceksiniz.

İş İngilizcesi kurslarına katılım sağlanabilmesi için genelde minimum orta seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olmanı gerekmektedir.