Arayın Randevu Alın: İstanbul 0216 550 12 13 & Ankara 0312 426 26 83
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Atec Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışında Hazırlık Okulu

    

Yurtdışında Hazırlık ve Pre-Master Eğitimi

Üniversitelerin lisans eğitiminden önce verdikleri bir programdır. Türkiye’deki karşılığı “Hazırlık yılı” olarak bilinse de içeriği çok farklıdır. Ülkemizde olduğu gibi sadece İngilizce becerilerinin verildiği bir program değildir. Foundation Programının %70’i lisans alanında okunacak bölümle ilgili akademik bilgileri kapsarken; %30’u İngilizce ve çalışma becerileri derslerinden oluşur. Kısacası, Foundation, İngilizce değil branş ağırlıklı bir eğitimdir.

İngiltere’de Hazırlık ve Pre-Master Eğitimi

İngiltere’de hazırlık programlarına aslında biz “soft landing” de demekteyiz çünki ülkemizde verilen lise eğitimi gelişmiş ülke standartlarıda değil özelliklede İngiliz sisteminden tamamen uzakta. Bundan dolayı öğrencinin hem sisteme, hem ülkeye hemde atmosphere alışması icin yapılmış özel eğitim programlarıdır.

Amerika’da Hazırlık ve Pre-Master Eğitimi

Amerika’da hazırlık programları, international öğrenciler için özel yapılmış programlar olup her yılın Eylül ve Ocak ayında baslar. Her program üniversiteye ve program baslığına göre farklılık göstermektedir.

Birkbeck University of London

Birkbeck University of London

Birlbeck araştırma ve öğretim alanında 1.sınıf bir eğitim merkezi olup, akademik mükemmeliyet alanında Londra’da önde gelen eğitim merkezlerinden biridir. Kolej, University of London’ın merkez kampüsünde yer alıp, diğer tüm Londra Kolej üniversitelerinin ( IOE, UCL, SOAS) yakınında bulunur. 8 University of London College partnerleri her sene yeni öğrencilerinin başvurularını kabul etmektedirler.

Ingiltere / Londra
Cambridge Ruskin International College (Cric)

Cambridge Ruskin International College (Cric)

Üniversite kampüsü içerisinde harika çalışma yerleri bulunmaktadır. Anglia Ruskin Üniversite’sinden lisans veya yüksek lisans eğitimleri devma edebilmek için 65 hazırlık programı sağlanmaktadır. Bazı lisans programları diğer üniversitelerdeki gibi 3 yıl değil 2 yıldır. Küçük sınıflar ile eğitmenlerle daha samimi bir ortam sağlanmaktadır. Mezun olduktan sonra oldukça geniş kariyer seçenekleri sunmaktadır. Hem Cambridge hem de Chelmsford’da kampüsleri bulunmaktadır.

Ingiltere / Cambridge
City University London

City University London

City University London, temelde City University London’a bağlı ancak City University London’dan bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Londra
Colorado State University

Colorado State University

Colorado State University, temelde Colorado State Üniversitesi’ne bağlı ancak Colorado State Üniversitesi’nden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Amerika / Colorado
Coventry University

Coventry University

OnCampus Coventry, Coventry Üniversitesi kampüsü içerisinde yer alıp, İngiltere’deki modern üniversitelerden birisidir. OnCampus Coventry Üniversitesinde aldığınız hazırlık eğitimini başarıyla tamamladığınız an lisans bölümlerinde yeriniz garantidir.

Ingiltere / Coventry
Drew Üniversitesi

Drew Üniversitesi

Drew Universitesi, temelde Drew Üniversitesi’ne bağlı ancak Drew Üniversitesi’nden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Amerika / New York
George Mason University

George Mason University

George Mason University, temelde George Mason Üniversitesi’ne bağlı ancak George Mason Üniversitesi’nden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Amerika / Fairfax
Goldsmiths University of London

Goldsmiths University of London

Goldsmiths’de eğitim içerikleri yaratıcı olup, öğretim yüksek akademi standartlarındadır. Öğrenciler yaratıcı eğitim teknikleriyle yeni ve değişik fikirler keşfetmektedirler. 8 University of London College partnerleri her sene yeni öğrencilerinin başvurularını kabul etmektedirler.

Ingiltere / Londra
Hertfordshire International College (Hic)

Hertfordshire International College (Hic)

HIC öğrencilerine UK’deki eğitimlerinde mükemmel olanaklar sağlar. Öğrenciler Hertfordshire Üniversite’sinde lisans ve yüksek lisans eğitimleri alabilmektedirler. Guardian University Guide 2015 verilerine göre University of Hertfordshire İngiltere’deki en gelişmiş üniversitelerden birisi olmuştur. Okul tarihi bir kasaba olan Hatfield (Hertfordshire) da yer alıp, Londra merkeze tren ile yaklaşık 25 dakika uzaklıktadır. Öğrencilerine daha samimi ve rahat bir eğitim verebilmek için sınıft

Ingiltere / Hertfordshire
International College Wales Swansea (Icws)

International College Wales Swansea (Icws)

İngiltere’nin en prestijli üniversiteleri arasında olan Swansea University, ICWS ile işbirliği yaparak, lisans ve yüksek lisansa başlamak isteyen öğrencilerine hazırlık programları sunmaktadır. Küçük sınıf seçenekleriyle öğrencilerine daha rahat bir eğitimi amaçlamıştır. ICWS’nin esnek giriş şartlarında, Ocak, Mayıs, Haziran ve Eylül başlangıçları mevcuttur.

Ingiltere / Swansea
INTO - London

INTO - London

Londra, üniversite kontrolünde fakat üniversiteden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur. Londra’da okuyarak ingiltere’de bulunan 86 farklı üniversiteye geçiş yapabilirsiniz.

Ingiltere / Londra
INTO - Manchester

INTO - Manchester

INTO Manchester; Bridgewater House, Machester merkez’de yer alan, uluslararası hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Manchester
Kaplan - Brighton University

Kaplan - Brighton University

KAPLAN Brighton, üniversite kampüsünde fakat üniversiteden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Brighton
Kaplan - GLasgow International College

Kaplan - GLasgow International College

University of Glasgow kampüsünde yer alan KAPLAN, üniversite kontrolünde fakat üniversiteden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Glasgow
Kaplan - International College London

Kaplan - International College London

City University London kampüsünde yer alan KAPLAN, üniversite kontrolünde fakat üniversiteden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Londra
Leeds International Study Centre

Leeds International Study Centre

İlk kez kendi ülkesinden başka bir ülkeye giden bir öğrenci için okul çok güvenlidir. Öğrencilerin daha verimli olabilmeleri için sınıflar oldukça küçüktür. Profesyonel eğitmen kadrosu öğrencilere en iyi şekilde eğitim verip, öğrencilerin tüm konularda rahat bir şekilde çalışmalarını sağlarlar.

Ingiltere / Leeds
Mander Portman Woodward

Mander Portman Woodward

3 Cambridge Üniversitesi mezunu tarafından 1973 yılında Londra’da kurulmuştur. Bağımsız, saygın ve oldukça bilinen bir üniversite markalarından biridir. MPW İngiliz ve uluslararası öğrenciler olmak üzere her yıl yaklaşık 1000 öğrenciye eğitim vermektedir.

Ingiltere / Cambridge
Marshall Üniversitesi

Marshall Üniversitesi

Marshall Universitesi, temelde Marshall Üniversitesi’ne bağlı ancak Marshall Üniversitesi’nden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Amerika / West Virginia
Nankai Üniversitesi

Nankai Üniversitesi

Nankai Universitesi, temelde Nankai Üniversitesi’ne bağlı ancak Nankai Üniversitesi’nden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Çin / Tianjin
Navitas at University of New Hampshire

Navitas at University of New Hampshire

Uluslararası üniversite transfer programı (IUTP) ile New Hampshire Üniversite’sinde öğrencileri akademik ve kültürel anlamda hazırlamayı amaçlamıştır. Lisans derecesi ve daha birçok kurs ile çok sayıda kredi kazanılabilmektedir. Eğitmenlerle daha samimi ve rahat bir ortamda çalışabilmek adına sınıf sayıları düşük tutulmuştur.

Amerika / New Hampshire
Navitas at WKU - Western Kentucky University

Navitas at WKU - Western Kentucky University

WKU’da pek çok lisans ve yüksek lisans hazırlık programları bulunmaktadır. Navitas at WKU kursları, WKU’daki birinci yıl lisans derecesine eşittir. Hazırlık alanında Amerika’nın en iyi üniversiteleri arasında yer alır. Eğitmenlerle daha samimi ve rahat bir eğitim hayatı için sınıflardaki öğrenci sayısı düşük tutulmuştur. Kariyer merkezleri oldukça gelişmiştir.

Amerika / West Kentucky
OnCampus Boston

OnCampus Boston

OnCampus Boston Amerika’nın merkezinde yer almaktadır. US’deki lisans programlarına garanti geçiş hakkı vermektedir. Haftada 25 saatlik Akademik ve İngilizce Programlarını yoğun bir şekilde vermektedir. SAT puanına gerek duymadan sadece niyet mektubu veya referans mektupları yeterli olmaktadır.

Amerika / Boston
OnCampus Suny

OnCampus Suny

Öğrenciler SAT puanı, niyet mektubu ve referans mektupları olmadan giriş yapabilmektedir. Üniversite de 1.yıla geçiş yapabilmek için 33-34 puan yeterlidir. New York şehir merkezinde eğitim alan öğrenciler diğer tüm olanaklardan da yararlanmaktadırlar. Eğitimlerine Morrisville State College’da başlayan öğrenciler daha sonra kendi seçecekleri herhangi bir üniversite de eğitimlerine devam edebilmektedirler.

Amerika / New York
OnCampus Texas

OnCampus Texas

OnCampus Texas’dan mezun olan öğrenciler 140’a yakın lisans ve sertifika programlarına yerleşmeye hak kazanırlar. Öğrenciler eğitimlerinin yanı sıra pek çok olanaklardan da yararlanırlar. Öğrenciler SAT puanı, niyet mektubu ve referans mektupları olmadan giriş yapabilmektedir. Öğrenciler 30 kredi ile öğretim yıllarını tamamlarlar.

Amerika / Texas
Oregon State University

Oregon State University

Oregon State University, temelde Oregon State Üniversitesi’ne bağlı ancak Oregon State Üniversitesi’nden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur

Amerika / Oregon
Plymouth University International College (Puic)

Plymouth University International College (Puic)

Hazırlık programları İngiltere’nin bir numaralı modern üniversitelerine verilmektedir. Eğitmenlerde daha rahat ve samimi bir eğitim için sınıflardaki öğrenci sayıları düşük tutulmuştur. Üniversite kampüsü içerisinde eğitim seçeneği vardır. Mezun olduktan sonra geniş bir kariyer yelpazesi vardır. PUIC uluslararası öğrenciler için Plymouth Üniversitesinde hem lisans hem yüksek lisans eğitimlerine doğrudan geçiş hakkı tanır.

Ingiltere / Plymouth
Queen Mary University of London

Queen Mary University of London

Queen Mary araştırma alanında İngiltere’nin dünyaca ünlü yüksek eğitim enstitülerinden biridir. 17,480 öğrencisi ve 4000 çalışanı ile University of London’ın en büyük kolejlerinden birisidir. Araştırma alanlarının yanı sıra, Hukuk, Dişçilik, Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri ve Mühendislik alanlarında da eğitim verilmektedir.

Ingiltere / Londra
Queen’s University Belfast

Queen’s University Belfast

Queen’s University Belfast’a bağlı ancak Queen’s University Belfast’dan bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Belfast
Royal Holloway International Study Centre

Royal Holloway International Study Centre

Royal Holloway Study Centre, 1.sınıf öğretim teknikleriyle İngiltere’nin 1 numaralı uluslararası alanda aranılan üniversitelerinden bir tanesidir. Royal Holloway İngiltere’deki ilk bayan kolejlerinden bir tanesidir. Okulun öğretim elemanları öğrencileri üniversiteye hazırlık konusunda iyi bir şekilde hazırlayacak olan kaliteli, profesyonel kadrodan seçilmektedir.

Ingiltere / Surrey
St. George’s University of London

St. George’s University of London

St George’s University of London, 250 yılı aşkın eğitim geçmişi ile tıp alanında dünyanın önde gelen saygın eğitim kurumlarından biridir. St George’s University of London, öğrencilerine tıp ve biomedikal alanda eşsiz programlar sunuyor. St. George’s Londra Üniversitesi, İngiltere’nin bağımsız tek medikal ve sağlık yüksek öğretim kurumudur.

Ingiltere / Londra
Study Group - Hague University Of Applied Science

Study Group - Hague University Of Applied Science

International Foundation Year (Üniversiteye Hazırlık Senesi) ile öğrenciler hem İngilizce dil eksiklerini tamamlamak hem de akademik giriş koşullarını sağlayabilmek için okurlar ve istedikleri anlaşmalı üniversitelerden birinde lisans eğitimine devam ederler.

Hollanda / The Hague
Study Group - Kingston University

Study Group - Kingston University

Heriot Watt Üniversite kampüsünde yer alan Study Group, üniversite kontrolünde fakat üniversiteden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Londra
Study Group - Lancaster University

Study Group - Lancaster University

Lancaster Üniversite kampüsünde yer alan Study Group, üniversite kontrolünde fakat üniversiteden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Lancaster
Study Group - Nyenrode New Business School

Study Group - Nyenrode New Business School

International Foundation Year (Üniversiteye Hazırlık Senesi) ile öğrenciler hem İngilizce dil eksiklerini tamamlamak hem de akademik giriş koşullarını sağlayabilmek için okurlar ve istedikleri anlaşmalı üniversitelerden birinde lisans eğitimine devam ederler.

Hollanda / Amsterdam
Study Group - Royal Holloway University

Study Group - Royal Holloway University

Royal Holloway mezunları, “University of London” diploması alırlar. University of London tüm dünyada geçerli bir diplomaya sahiptir. Bilimsel araştırmalara verdiği önem ve destekle Birleşik Krallık üniversiteleri arasında ilk 20’de yer alır. Okulda 120’yi aşkın ülkeden 7.700 yabancı öğrenci bulunur. 135 hektarlık bir arazi üstüne kurulmuştur.

Ingiltere / Londra
Study Group - Stenden University Of Applied Sciences

Study Group - Stenden University Of Applied Sciences

Üniversitelerin lisans eğitiminden önce verdikleri bir programdır. IELTS sınavından en az 5.0 alma koşuluyla, öğrenciler girmek istedikleri bölümün istenilen IELTS seviyesine sahip değillerse, üniversiteye başlamadan önce İngilizce hazırlık okurlar.

Hollanda / Leeuwarden
Study Group - Trinity College Dublin

Study Group - Trinity College Dublin

Trinity Üniversite kampüsünde yer alan Study Group, üniversite kontrolünde fakat üniversiteden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Irlanda / Dublin
Study Group - University Of Amsterdam

Study Group - University Of Amsterdam

International Foundation Year (Üniversiteye Hazırlık Senesi) ile öğrenciler hem İngilizce dil eksiklerini tamamlamak hem de akademik giriş koşullarını sağlayabilmek için okurlar ve istedikleri anlaşmalı üniversitelerden birinde lisans eğitimine devam ederler.

Hollanda / Amsterdam
Study Group - University Of Groningen

Study Group - University Of Groningen

International Foundation Year (Üniversiteye Hazırlık Senesi) ile öğrenciler hem İngilizce dil eksiklerini tamamlamak hem de akademik giriş koşullarını sağlayabilmek için okurlar ve istedikleri anlaşmalı üniversitelerden birinde lisans eğitimine devam ederler.

Hollanda / Groningen
Study Group - University Of Huddersfield

Study Group - University Of Huddersfield

Huddersfield Üniversitesi kampüsünde yer alan Study Group, üniversite kontrolünde fakat üniversiteden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Huddersfield
Study Group - University Of Law

Study Group - University Of Law

Law kampüsünde yer alan Study Group, üniversite kontrolünde fakat üniversiteden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Londra
Study Group - University Of Leicester

Study Group - University Of Leicester

Leicester Üniversitesi kampüsünde yer alan Study Group, üniversite kontrolünde fakat üniversiteden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Leicester
Study Group - University Of Twente

Study Group - University Of Twente

International Foundation Year (Üniversiteye Hazırlık Senesi) ile öğrenciler hem İngilizce dil eksiklerini tamamlamak hem de akademik giriş koşullarını sağlayabilmek için okurlar ve istedikleri anlaşmalı üniversitelerden birinde lisans eğitimine devam ederler.

Hollanda / Amsterdam
Study Group - Van Hall Larenstein University Of Applied Sciences

Study Group - Van Hall Larenstein University Of Applied Sciences

Üniversitelerin lisans eğitiminden önce verdikleri bir programdır. IELTS sınavından en az 5.0 alma koşuluyla, öğrenciler girmek istedikleri bölümün istenilen IELTS seviyesine sahip değillerse, üniversiteye başlamadan önce İngilizce hazırlık okurlar.

Hollanda / Leeuwarden
Study Group - Wageningen University

Study Group - Wageningen University

Wageningen Üniversitesi’nde Master okuyabilmek için verilen araştırma methodları dersleri ile sizi Master programına hazırlar. Pre-Masters okuyan öğrenciler Wageningen Üniversitesi’nde istedikleri Master bölümünü okuyabilirler.

Hollanda / Arnhem
Study Group Dublin International Study Centre

Study Group Dublin International Study Centre

Dublin International Study Centre üniversitelerinin kampüslerinde yer alan Study Group, üniversite kontrolünde fakat üniversiteden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Irlanda / Dublin
The Courtauld Institute of Art

The Courtauld Institute of Art

Courtauld, eğitim, sanat tarihi ve koruması alanında 1.sınıf bir eğitim merkezidir. Olağanüstü manzarasıyla Londra’nın merkezinde bulunan Somerset House’da eğitim alınmaktadır. Kolej, University of London’ın merkez kampüsünde yer alıp, diğer tüm Londra Kolej üniversitelerinin ( IOE, UCL, SOAS) yakınında bulunur. 8 University of London College partnerleri her sene yeni öğrencilerinin başvurularını kabul etmektedirler.

Ingiltere / Londra
UMass Boston

UMass Boston

The Navitas at UMass Boston University Pathway Programı (UPP) uluslararası öğrenciler için University of Massachusetts Boston’a giriş amaçlı alternatif hazırlık programları sunmaktadır. Bu hazırlık programları 3 dönemliktir. Pathway programını başarıyla tamamlayan öğrenciler lisans 2.sınıftan direkt olarak devam etmektedirler.

Amerika / Boston
UMass Dartmouth

UMass Dartmouth

The Navitas at UMass Dartmouth University Pathway Programı (UPP) uluslararası öğrenciler için University of Massachusetts Dartmouth’a giriş amaçlı alternatif hazırlık programları sunmaktadır. Pathway programını başarıyla tamamlayan öğrenciler lisans 2.sınıftan direkt olarak devam etmektedirler. Ayrıca okul İşletmecilik ve Mühendislik Pre-master programlarını da öğrencilere sunmaktadır. Eğitmenlerle daha rahat bir iletişim kurabilmek için sınıflardaki öğrenci sayıları düşük tutulmuştur.

Amerika / Dartmouth
UMass Lowell

UMass Lowell

The Navitas at UMass Lowell öğrencilerine Lisans ve Yüksek Lisans programlarına giriş için çok çeşitli hazırlık programları hazırlamaktadır. University of Massachusetts kampüsünde eğitim verilmektedir. U.S sıralamasında devlet üniversiteleri arasında 19.sırada oylanan UMass, Times University World Rankings sıralamasında da 1. Sırada yer almıştır. Her yıl dünyanın dört bir yanında 17,000 U.S ve uluslararası öğrencilerine kapılarını açmaktadır.

Amerika / Lowell
University of East Anglia

University of East Anglia

East Anglia Üniversite kampüsünde yer alan , üniversite kontrolünde fakat üniversiteden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Norwich
University Of Exeter

University Of Exeter

Exeter, temelde Exeter Üniversitesi’ne bağlı ancak Exeter Üniversitesi’nden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Exeter
University of Gloucestershire,

University of Gloucestershire,

Gloucestershire, üniversite kontrolünde fakat üniversiteden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Gloucestershire
University of Lincoln International Study Centre

University of Lincoln International Study Centre

Lincoln Study Centre’da eğitim alan uluslararası öğrenciler, University of Lincoln’de kendi seçtikleri lisans ve yüksek lisans bölümlerinde okuma şansı bulurlar. Profesyonel akademi teknikleriyle öğrencilerine ister İngiltere’de isterlerse kendi ülkelerinde kariyer fırsatları yakalamalarına yardımcı olurlar. Lincoln Study Centre’da öğrencilere üniversite eğitim teknikleri verilmektedir. Öğrencilere aynı zamanda lisans eğitimlerini alacakları zaman, derslerde nasıl notlar alınabileceğini v

Ingiltere / Lincoln
University of Manchester

University of Manchester

Manchester ve Manchester üniversitesi iş birliği ile uluslararası hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Manchester
University of Sheffield International College

University of Sheffield International College

Sheffield uluslararası koleje katılan tüm öğrenciler, Sheffield’in her geçen gün artan mezun ettiği öğrencilerin arasına katılma şansı yakalayıp, Sheffield’dan mezun olduklarını gururlar söyleme imkanı bulurlar. Sheffield International College bir Study Group üyesidir ve onunla işbirliği içerisindedir. 145 farklı ülkeden gelen yaklaşık 50,000 öğrencisine hizmet vermektedir.

Ingiltere / Sheffield
University of South Florida

University of South Florida

Into South Florida University, temelde South FloridaÜniversitesi’ne bağlı ancak South Florida Üniversitesi’nden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Amerika / South Florida
University of Stirling

University of Stirling

INTO Stirling, temelde Stirling Üniversitesi’ne bağlı ancak Stirling Üniversitesi’nden bağımsız hizmet veren akademik bir kurumdur.

Ingiltere / Stirling
University of Strathclyde International Study Centre

University of Strathclyde International Study Centre

Strathclyde Study Centre, uluslararası öğrencilerini lisans eğitimleri için hazırlamaktadır. Programının içerisinde, akademik konular, çalışma teknikleri, İngilizce dil eğitimleri ve başarıyla hazırlık eğitimini bitirdikten sonra başarıyla University of Strathclyde’da istedikleri lisans bölümlerine başarıyla geçmelerini sağlayacak eğitimler verilmektedir.

Ingiltere / Glasgow
University of Surrey International Study Centre

University of Surrey International Study Centre

Surrey Stud y Centre bir Study Group üyesidir. Üniversite, University of Surrey’in giriş koşullarına uygun olmayan uluslararası öğrencileri için Hazırlık Eğitimi imkanını sağlar. Öğrenciler, Surrey International Study Centre’a başladıkları ilk günde itibaren Surrey Üniversitesnin bir parçası olurlar. Okulda, aynı üniversite eğitimi gibi eğitim verilmekte olup, öğrenciler pek seminer ve eğitimlere katılmaktadırlar. The International Study Centre, Surey kampüsü içinde yer alır ve merkezdedir.

Ingiltere / Surrey
University of Sussex International Study Centre

University of Sussex International Study Centre

Sussex Study Centre, profesyonel eğitmen kadrosu ile 120 farklı ülkeden gelen yaklaşık 4,600 uluslararası ve diğer öğrencilerine en iyi eğitimi vermeyi amaçlamıştır. Orada olduğunuz süre boyunca çok çeşitli, seminerlere, eğitim etkinliklerine katılma şansı bulacaksınız. University of Sussex, çeşitli hazırlık olmak üzere çok çeşitli programları ile, başta Sussex Üniversitesi’ne olmak üzere, Britanya’nın en iyi üniversitelerine hazırlamaktır.

Ingiltere / Sussex
Warwick Üniversitesi

Warwick Üniversitesi

Warwick Higher Education Foundation Programme’a lise mezunu uluslararası öğrencileri ile üniversiteye girmek için diğer yeterli şartları yerine getiremeyen öğrenciler katılmaktadır. Okulun foundation programi Stratford-upon-Avon College veya Warwickshire College bünyesinde sunulmaktadır. Öğrenciler kampüs olanaklarından yararlanma ve kaliteli eğitim alma fırsatına sahiptirler.