Embassy Portsmouth Yaz Kampı Haziran’da Açılıyor

Embassy Portsmouth

Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, Amerika ve Kanada’da öncü dil okullarının başında gelen Embassy English’ten İngiltere’de yaz kampına katılmak isteyen öğrenciler için güzel bir haberi var!

Embassy English, İngiltere, Portsmouth’da yer alacak olan yeni yaz kampı okulu 24 Haziran 2018 tarihinde açılıyor. İngiltere’nin güney sahilinde yer alan Portsmouth şehri müzeleri, galerileri ve pek çok turistik noktaları ile donatılmış dinamik, canlı ve tarihi bir şehir.

Embassy Portsmouth Summer Camp, University of Portsmouth kampüsü içerisinde konumlanıyor. Okul tam da deniz kenarında olmasının yanı sıra aynı zamanda şehir merkezine ve eğlence merkezlerine de yürüme mesafesinde. Tamamıyle modern bir yapıya sahip okulda öğrenciler için en-suite konaklama, geniş ortak alanlar ve muhtelem bir yemekhane sunuluyor. Ayrıca kamplarda, her öğleden sonraları kampüs dışı etkinlik de yer alıyor.

13 – 17 yaş aralığındaki tüm öğrencilerin katılabileceği Embassy Portsmouth program detayları ve erken kayıt işlemlerine dair daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için ATEC ofisleri ile iletişime geçebilirsiniz!